Eiendomsmeglerfullmektig · DNB Eiendom - Økern Portal
Kamran Hasanjan
Kamran Hasanjan er eiendomsmeglerfullmektig hos DNB Eiendom - Økern Portal i Oslo-området.

- Rolle
- Eiendomsmeglerfullmektig
- Meglerkontor
- DNB Eiendom - Økern PortalLørenfaret 1C, Inngang C, 5.etg, 0585 Oslo
- Kjede
- DNB Eiendom
- Telefon
- 968 71 409
- E-post
- kamran.hasanjan@dnbeiendom.no
Er dette deg? Be om retting eller fjerning. Vi svarer innen sju dager.
Vil du se flere anbefalte eiendomsmeglere der du bor?
Velg bydel nedenfor.
- Eiendomsmegler Holmenkollen
- Eiendomsmegler Røa
- Eiendomsmegler Majorstuen
- Eiendomsmegler Lambertseter
- Eiendomsmegler Adamstuen
- Eiendomsmegler Nordstrand
- Eiendomsmegler Aker Brygge
- Eiendomsmegler Oslo Vest
- Eiendomsmegler Manglerud
- Eiendomsmegler Frogner
- Eiendomsmegler Tjuvholmen
- Eiendomsmegler St. Hanshaugen
- Eiendomsmegler Gamle Oslo
- Eiendomsmegler Grünerløkka
Du kan også se alle meglerprofilene, sortert etter meglerkontor.
Flere meglere hos DNB Eiendom - Økern Portal
Ali Aftab InayatDNB Eiendom - Økern Portalali.inayat
Christoffer F. LysgaardDNB Eiendom - Økern Portalchristoffer.furuhaugen.lysgaard
Didrik Klæstad TemteDNB Eiendom - Økern Portaldidrik.klastad.temte
Fredrik August BekkeslettenDNB Eiendom - Økern Portalfredrik.august.bekkesletten
Johanne Haakelien HaugeDNB Eiendom - Økern Portaljohanne.haakelien
Jørn Marius EvensenDNB Eiendom - Økern Portaljorn.marius.evensen